nedeľa, 22. 09. 2019
Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
 
00:00 Wilsonic
01:00 Bez slov
10:00 Víkend
13:00 D2
15:00 Víkend
18:00 To najlepšie z hudby
20:00 NuSpirit
22:00 Signall
Hráme dobrú hudbu.

Bez slov, u nás znamená naozaj bez slov. Vychutnaj si dobrú hudbu.

_FM
Sepia Playlist LiveStream_FM LiveCam_FM
Alexandra Macúchová

Šport

Moderátori a DJs
alex.macuchova@g...
Andrej PiĹĄ Andrej Piš
Technici
Andrej Svitok Andrej Svitok

Denný a víkendový DJ

Moderátori a DJs
andrej@radiofm.sk
Bebe

NuSpirit

Moderátori a DJs
Bebe
Biba

Pohoda.

Moderátori a DJs
Biba
biba.fm@gmail.com
Daniel Baláž

Denný a víkendový DJ, Experimental_FM, Šou Baláž & Hubinák, Wilsonic_FM, The Selector

Moderátori a DJs
Daniel Balaz
dabatch@gmail.com
David zo Senca David zo Senca

David zo Senca

Moderátori a DJs
Demeter

Denný DJ, To najlepšie z hudby_FM, Klik_FM.

Moderátori a DJs
demeter@radiofm.sk
DJ Lixx DJ Lixx

Signall_FM

Moderátori a DJs
djlixx@gmail.com
DJ Potkan

Hudba sveta

Moderátori a DJs
potkan@radiofm.sk
Dominika Karasová

Ráno na eFeMku

Moderátori a DJs
domyta@gmail.com
Dušan Vančo

Riaditeľ Rádia_FM

Administratíva
Dušan Vančo
dusan@radiofm.sk
Ego Ego

Kráľ skorého vstávania a DJ programu Ráno na eFeMku.

Moderátori a DJs
ego@radiofm.sk
Eva Slovakova Eva Slováková

Asistentka produkcie

Produkcia
Gabo Juhasz Gabo Juhász

Šéftechnik_FM

Technici
gabo@radiofm.sk
Hana Brozová

Víkendová DJka. Prináša vám množsto skvelých koncertov.

Moderátori a DJs
Hana Brozova
hana@radiofm.sk
Idaina
Produkcia
Idaina
idaina@radiofm.sk
Jana Imrichová

Dramaturg programu Rádia_FM, pripravuje filmové Kino_FM.

Moderátori a DJs
Jana Golisová
janka.imrichova@...
KatarĂ­na ŠčepĂĄnovĂĄ Katka Ščepánová
Spravodajstvo
Kinet Kinet

NuSpirit

Moderátori a DJs
tomek_rado@yahoo...
Lucia Cibulova Lucia Cibulová

Denná a víkendová DJka.

Moderátori a DJs
lucia.cibulova@r...
Lucia Farkasová
Spravodajstvo
Lucia Petrickova
Lyrik H

Cirkus_FM

Moderátori a DJs
Lyrik H
Marián Mitaš

Denný a víkendový DJ a.k.a. DJ Mizzi. Je aj lektorom v Music Education_FM.

Moderátori a DJs
Marian Mitas
mitas@radiofm.sk
Martin Bidelnica Martin Bidelnica

Denný DJ a.k.a DJ Bidlo. Vyberá hity do Top_FM, ktorú pripravuje a vysiela vždy v sobotu.

Moderátori a DJs
Martin Cifrík
Moderátori a DJs
nobritney@gmail.com
Michal Breeth Michal Breeth

4elements

Moderátori a DJs
breeth@slovakiap...
Michal Markovič
Technici
Michal Markovič
misho@radiofm.sk
Miloš Kanjak
Spravodajstvo
MiloĹĄ Kanjak
kanjak@radiofm.sk
Milosh

Dj relácie Leporelo_FM

Moderátori a DJs
Milosh
milosh@leporelo.sk
Veronika Svorencikova Nika_FM

Fíčr girl, hudobná publicistika, Nová hudba v šou Nika_FM a program o slovenskej hudbe D2_FM.

Moderátori a DJs
veronika@radiofm.sk
Nina Nina S.

Asistentka produkcie

Produkcia
nina.strenkova@g...
Paľo Hubinák Paľo Hubinák

Šou Baláž a Hubinák.

Technici
Paľo Kútnik
Technici
PaÄžo KĂştnik
Pavka

Naša naj naj naj grafička a dizajnérka vecí_FM.
http://pavka.sk

Administratíva
Pavlína Morháčová
Rudi Rus

Headbanger

Moderátori a DJs
Rudi Rus
headbanger@radio...
Skank Skank

DJ relácie Leporelo_FM

Moderátori a DJs
skank@subclub.sk
smolo smolo

vysielací technik

Technici
robo@smolek.sk
Táňa Šúrová Táňa Šúrová
Moderátori a DJs
tana@radiofm.sk
Tibor Holoda

Wilsonic_FM

Moderátori a DJs
Tibor Holoda
tibor@wilsonic.sk
Tomaggio

Šport

Moderátori a DJs
Tomaggio
Tomáš Vadovič
Technici
Tomáš Vadovič
ciganik@gmail.com
That's me! Ugri

Webmaster

Administratíva
webmaster@radiof...