nedeľa, 29. 11. 2020
Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
 
00:00 Wilsonic
01:00 Bez slov
10:00 Víkend
13:00 D2
15:00 Víkend
18:00 To najlepšie z hudby
20:00 NuSpirit
22:00 Signall
Sobota a nedeľa 10:00-13:00, 15:00-18:00

Víkend plný dobrej hudby je jedine na Rádiu_FM. Každý týždeň aktuálny album na tento víkend, čerstvé filmy v kinách, ale aj tipy, kde a ako si najlepšie užiť večer.

_FM
Sepia Playlist LiveStream_FM LiveCam_FM
O nás

Rádio_FM je nástupcom legendárneho Rádia Rock FM.

02.12 Myspace_FM
02.12 Twitter_FM
02.12 Viac než rádio
09.03 Rádio_FM upgraduje program
17.3.

Rádio_FM

Rádio_FM je programovou službou Slovenského rozhlasu. Sme hudobné rádio s presahom do kultúrneho priestoru orientovaného na náročnejšieho mladého poslucháča. Zabávame, vzdelávame, informujeme. Nechceme byť najpočúvanejšie, ale najpočúvateľnejšie rádio na Slovensku.

Hudba a slovo

Rádio_FM je iné. Odlišujeme sa hudbou i slovom. Vyberáme to najlepšie, čo na domácej i zahraničnej scéne vzniká. Od indie rocku, cez dubstep, hip-hop, world music, metal až po tanečnú elektronickú hudbu či džez. To všetko je neoddeliteľnou súčasťou našich playlistov vo dne i v noci. Témy, o ktorých hovoríme, sú témami_FM. Zaujímavé, aktuálne, vždy netradične spracované. Naši moderátori a dídžeji na vás z rádia nikdy nekričia. Hovoria. Aj podľa toho spoznáte Rádio_FM na prvé počutie.

Naživo

Festivalové zážitky, unplugged vystúpenia, alebo koncerty svetových hviezd zo siete európskej vysielacej únie. Keď niekto povie koncerty a rádio, myslí tým Rádio_FM. Ročne ich prinášame niekoľko desiatok.

Radio_Head Awards

Hudobné ceny Rádia_FM, ktoré sú o hudbe. Každoročne oceňujeme to najlepšie, čo na slovenskej hudobnej scene vzniká. Motivujeme hudobníkov, kritikov i fanúšikov. Získať cenu Radio_Head znamená byť rešpektovaným hudobníkom. Chceme počuť lepšie slovenské albumy, vidieť lepšie slovenské kapely a chceme slovenskú hudbu, ktorá dokáže držať
krok so svetovou. Preto Radio_Head Awards.

Staff_FM

Dídžeji a moderátori Rádia_FM hudbou žijú. O hudbe vieme hovoriť. Nie sme encyklopédia. Hudbu jednoducho počujeme a počúvame. A radi vám o tej najlepšej povieme. Človek za mikrofónom je v Rádiu_FM osobnosťou s názorom.

Na sieti

Ako prvé rozhlasové médium na Slovensku ponúka Rádio_FM podcasting. Sme na sociálnych sietiach. Náš facebook, twitter i youtube je pre vás zdrojom rýchlych informácii z našej kuchyne i zo sveta. Medzi prvými ste si mohli stiahnuť aplikáciu Rádia_FM pre telefón iPhone, alebo rozšírenia a pluginy do internetových prehliadačov. Sme
na sieti, lebo byť na sieti znamená byť s vami.