nedeľa, 27. 09. 2020
Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
 
00:00 Wilsonic
01:00 Bez slov
10:00 Víkend
13:00 D2
15:00 Víkend
18:00 To najlepšie z hudby
20:00 NuSpirit
22:00 Signall
Sobota 22:00-01:00

Daniel Baláž, Tibor Holoda a množstvo aktuálnej (ne)elektronickej hudby do skoku aj do ucha.

_FM
Sepia Playlist LiveStream_FM LiveCam_FM
Kate Simko, Sandeman, DBblend

Elektronika najmä i keď nie len.

26.02 Wilsonic_FM.008
12.02 Wilsonic_FM.006
05.02 Wilsonic_FM.005
29.01 Wilsonic_FM.004
so: 24.10. - 22:00
Č.
Interpret
Skladba
1 Little Dragon - Fortune  
2 Yacht - Psychic City (Classixx remix)  
3 Wham! - Everything She Wants  
4 Zarrylade - Eyes Above Your Head (Leo Zero remix)  
5 Jackpot - Greased Lightning (Rory Phillips remix)  
6 The Phenomenal Handclap Band - You'll Disappear (Horse Meat Disco remix)  
7 Knalpot - Av1  
8 Ton Lebbink - Voetbalknieen  
9 Little Dragon - My Step  
10 Florence + The Machine - You've Got The Love (XX remix)  
11 Debbie Deb - Lookout Weekend  
12 Riton and Primary 1 - Who's There (L-vis 1990 remix)  
13 Gemmy - Rainbow Rd.  
14 Mount Kimbie - Sketch On Glass  
15 Simian Mobile Disco - Cruel Intentions (Joker remix)  
16 Janet Jackson - The Pleasure Principle (Eli remix)  
17 De Jeugd van Tegenwoordig - Buma In Mijn Zak  
18 Fever Ray - When I Grow Up (Scuba's High Up mix)  
19 Major Lazer - Hold The Line (Mexicans With Guns remix)  
20 Hudson Mohawke - ZOo00OOm  
21 Guido - Way You Make Me Feel  
22 Mochipet - Underwater Aardvark B-Boy Beat  
23 The xx - Space Bass (Jamie xx remix)  
24 Wendy & Lisa - Are You My Baby  
25 Ma$e - What You Want  
26 Bibio - Jealous Of Roses  
27 Nosaj Thing - Ioio  
28 Clark - Future Daniel  
29 Becoming Real - Let The Right One In  
30 1. Roland Appel – Schooldayz (Dub)
31 2. Zwicker – Who You Are
32 3. Burial – Fostercare
33 4. Alix Perez – Intersections feat. Ursula Rucker
34 5. 2 Banks of Four – Flags and words (The Clonious remix)
35 6. Tokimonsta – Tweet Call Me Remix
36 7. Shafiq – Dust and Kisses
37 8. Sabres of Paradise – Wilmot
38 9. Instra:mental – Photograph
39 10. Bonobo – The Keeper ft. Andreya Triana (Redeyes Remix)
40 11. Instra:mental vs D-Bridge – Detuned
41 12. Benjiman Milez – Hold your head high
42 13. Blockhead – The Music Scene
43 14. AIR – African Velvet
44 15. Vladislav Delay – The first quarter
45 16. The Orb – Oopa
46 17. Boards of Canada – Alpha and Omega
47 18. Robin Guthrie – The Girl with the little wings